//

Adidas ve Karlie Kloss’tan yeni koleksiyon

17

Adidas ve ünlü top model Karlie Kloss, yeni neslin performans ihtiyaçlarını karşılayan, genç kadınlara aktif yaşamın gücünden yararlanmaları için ilham veren ilk spor giyim koleksiyonu için bir araya geldi.

Adidas, yoğun, teknoloji odaklı bir dünyada sporun genç kadınlara sunabileceği gücü ve topluluk duygusunu paylaşan yeni bir giyim koleksiyonu oluşturmak için uzun süredir işbirliği devam eden Karlie Kloss ile güçlerini birleştirdi. Adidas x Karlie Kloss İlkbahar/Yaz ‘21 koleksiyonu, temel yüksek performanslı antrenman bra’ları ve taytlarından, çeşitli yeni nesil aktif yaşam tarzlarını desteklemek için tasarlanmış trendlerden ilham alan sokak giyimi parçalarına kadar çok yönlü bir spor giyim yelpazesine sahip. Karlie, gelişen temel unsurların canlı serisini oluşturmak ve küratörlüğünü yapmak için Adidas Tasarım Başkan Yardımcısı Jo Aberg ile yakın bir şekilde çalıştı.

Karlie’nin spor, koşu sevgisi ve deneyimlerinden ilham alan koleksiyon, tasarımıyla çok yönlülüğü vurgularken turuncunun baskın olduğu renk paletiyle ‘gençliği yansıtan’ dinamik ve eğlenceli temel parçalar sunuyor. Optimum performans ve rahatlık için tasarlanan koleksiyon, sporcuları hareket ederken kuru hissetmelerini sağlamak için adidas’ın AEROREADY kumaş teknolojisini barındırıyor.

Adidas x Karlie Kloss koleksiyonu, stil ve performansın harmanlanmasına ek olarak, gezegeni derinden önemseyen yeni nesiller için daha sürdürülebilir hale getirildi. Koleksiyonda, Adidas ve Karlie’nin plastik atıkları en aza indirmeye yönelik ortak tutkusunun bir parçası olarak, kısmen Parley Ocean Plastic ile yapılan yüksek performanslı geri dönüştürülmüş bir malzeme olan PRIMEBLUE ve yüksek performanslı geri dönüştürülmüş malzeme PRIMEGREEN kullanılıyor.

Previous Story

Swatch’tan “eğer 2020 bir saat olsaydı…”

Next Story

Gloria Golf Resort ile yılın son kaçamağı

Latest from Alışveriş