/

Hafifliği ile büyülüyor; HUAWEI MateBook X

Dört yıl önce Huawei, yenilikçi bakış açısını bilgisayar endüstrisine getirdi. Huawei, mobil felsefesini dizüstü bilgisayar ürünlerine uygulayarak; FullView Ekranı, Çoklu Ekran İş Birliği, 10 noktalı çoklu dokunmatik yüzey, klavyeye gömülü kamera, 2’si 1 arada parmak izi güç düğmesi ve diğer yenilikçi işlevleriyle bilgisayar endüstrisine canlılık getiriyor.

Bilgisayarla0 için ürün yenileme döngüsü, akıllı telefonlarla aynı değil. Tüketiciler genellikle iki yılda bir veya daha fazla sıklıkta akıllı telefonlarını değiştiriyorlar. Bununla birlikte tüketiciler, bilgisayarlarını dördüncü yılında veya daha sonra değiştiriyorlar. Bu da PC üreticilerini, tüketicilerin güncel trendleri takip etmelerine yardımcı olmak için, ileriye dönük ürün tasarımları yapmaya yönlendiriyor.

Huawei’nin getirdiği yeniliklerin yüzeysel eklemeler olmadığı görülüyor. Bu yenilikler, Huawei’nin dizüstü bilgisayar tasarımı ve işlevselliğinin geleceğe dair düşüncelerine dayalı olarak tüketici ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış yardımcı özellikler.

Dizüstü bilgisayarı daha ince ve hafif yapma yolculuğunda Huawei, ileri görüşlü tasarım felsefesiyle sektörün bir adım önünde yer aldı. Yeni HUAWEI MateBook X ile Huawei, çerçevesiz FullView Ekranı sektöre tanıttı. Cihaz, yüzde 90 gibi yüksek bir ekran-gövde oranına sahip 3K çözünürlüklü ekranla, 1080p bir ekrandan daha fazla ayrıntıyı görüntülerken, kullanıcıların yüksek görüntü kalitesi gereksinimlerini karşılıyor.

İnce çerçevelere ek olarak HUAWEI MateBook X’teki gizli kamera, yüksek ekran-gövde oranının arkasındaki bir başka sır. Üst çerçeveye yerleştirilmiş bir kamera tasarımına sahip geleneksel dizüstü bilgisayarlardan farklı olarak HUAWEI MateBook X, yüksek bir ekran-gövde oranı elde etmek için klavyeye gömülü bir kameraya sahip. Kamera, tek bir dokunuşla kolayca açılabilir ve devre dışı bırakılabilir. Temel kamera işlevleri korunurken, bu tasarım tüketiciler için en üst düzeyde mahremiyet ve güvenli bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Previous Story

Banksy’nin yeni grafitisi evin değerini artırdı

Next Story

Yenilenmenin en iyi yolu SPA’dan geçiyor

Latest from Alışveriş