//

Yenilenmenin en iyi yolu SPA’dan geçiyor

Yeni yıl için sevdiklerinize hediyeler alıp onları mutlu ettiniz. Peki ya, kendiniz için ne yaptınız? Gelin, 2021’de cildinizin sağlığını, güzelliğini, tazeliğini koruması için geleceğin güzellik teknolojisine yatırım yapın. İsveçli güzellik markası FOREO’nun akıllı maske terapisi cihazı UFO ve akıllı microcurrent (mikro akım) yüz sıkılaştırma cihazı BEAR ile evde SPA deneyimiyle tanışın. 

Birçoğumuz yeni yıla kendimize yeni kararlar, hedefler belirleyerek başlarız.  Kendimize daha çok vakit ayırmak, sağlık beslenmek, egzersiz yapmak, bir enstrüman çalmayı öğrenmek, hayallerimizin peşinden koşmak…  Yeni yılda yapmak istedikleriniz, listenizde hep aynı yerde duran hedefler olarak kalmasın. Gelin, bir adım atın, en azından denemeye başlayın. Unutmayın, başlamak bitirmenin yarısı derler. 2021’de en büyük yatırımı da cildinizin geleceğine, güzelliğine ve sağlığına yapın! İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun güzellik merkezleri ve SPA’larda uygulanan bakım terapilerini aratmayan bakımları; akıllı maske terapisi cihazı UFO ve akıllı microcurrent (mikro akım) yüz sıkılaştırma cihazı BEAR ile geleceğin güzellik teknolojisini evinize taşıyın.

Akıllı maske terapisi cihazı UFO, Kore’nin seçkin maske formüllerini geliştirilmiş dermal teknoloji buluşturuyor ve saniyeler içinde 20 dakikalık bir kağıt maskenin sunabileceğinden fazlasını daha hızlı başarıyor. Cildinizin sağlıklı, canlı ve güzel görünmesine yardımcı olan akıllı maske terapisi UFO’yu deneyimleyenlerin yüzde 78’si cildini daha yumuşak ve beslenmiş hissettiğini, yüzde 72’si cildinin anında nemlendiğini ve daha esnek olduğunu, yüzde 63’ü daha sıkı göründüğünü, canlandığını ve cilt tonunun eşitlendiğini söylüyor. Ayrıca kullandığınız serum, jel ve krem gibi cilt bakım ürünlerinin de cildiniz tarafında daha iyi emilmesini sağlayarak cilt bakım ürünlerinizden maksimum verim almanızı sağlıyor.

Previous Story

Hafifliği ile büyülüyor; HUAWEI MateBook X

Next Story

Swatch’tan “eğer 2020 bir saat olsaydı…”

Latest from Alışveriş